BRIGÁDY

BRIGÁDNICKÁ ČINNOST

Plnění brigádnických povinností je jednou ze základních povinností člena ČRS a je jednou z podmínek pro vydání povolenky k rybolovu pro následující rok.

  • Brigádnická povinnost v naší místní organizaci činí 10 odpracovaných hodin na každého člena a plní se vždy na následující kalendářní rok. Náhrada za každou neodpracovanou hodinu je stanovena na 100,- Kč, tedy při neodpracování žádné hodiny činí jednorázová finanční náhrada 1000,- Kč.

Od brigádnické povinnosti jsou osvobozeni:

  • děti do 15-ti let
  • ženy
  • držitelé průkazu ZTP/ZTPP (musí doložit průkazem)
  • muži od 66 let (poslední brigádu vykonají za rok, v němž dovrší 65 let)

Informace o termínech brigád budou zveřejněny s předstihem na internetových stránkách MO v sekci novinky: http://rybari-sternberk.cz/novinky/, dále ve vývěsce MO na Dvorské ulici č. 17 u klubovny a na facebooku MO: Český rybářský svaz místní organizace Šternberk

 

Plánované brigády:

Sekání trávy: 

  1. Termín (Duben)
  2. Termín (Červen)
  3. Termín (Září)

(Sekání probíhá na těchto revírech: Babice - Kamenný rybník, Delta, Paseka, Štarnov, Šternberk -Nadjezd)

V případě zájmu o brigádu (sekání trávy) zavolejte na uvedený kontakt níže. Domluvíme se na termínu a místě sekání. Na smluvené místo dovezeme sekačku, křovinořez plus pohonné hmoty, ochranné a bezpečnostní prvky. Případně vysvětlíme základní informace o provozu a užívání svěřené techniky.  Následně se domluvíme na vyzvednutí zapůjčené techniky. Po skončení dané práce zapíšeme počet splněných brigádnických hodin.

 

 

Brigádnická činnost:

Kontakt: Hudák Josef email: hudakjosef@seznam.cz

Tel: 737 717 334